Wróć do wszystkich wpisów

2 min czytania

Najprostsza droga do ITIL 4 Managing Professional

Conlea

Post image

Czy Twoja organizacja wykorzystuje najlepsze praktyki ITIL v3? A może większość zespołu przeszła szkolenie z ITIL v3 Foundation, liderzy zespołów ukończyli kilka modułów na poziomie Intermediate, a Ty lub inni zarządzający osiągnęliście poziom ITIL Eksperta?

Jeśli tak, dowiedz się jak możesz najszybciej uzyskać tytuł ITIL4 Managing Professional oraz dlaczego warto, wykorzystać nowe praktyki certyfikacji ITIL 4 w organizacji.

 

New call-to-action


ITIL 4 jest na rynku od początku 2019 roku. Osoby, które zdobyły certyfikaty na poziomie Foundation potwierdzają, że nowa wersja dobrych praktyk ma duży potencjał. Według CIO.com ITIL jest wśród 10 najważniejszych certyfikacji, jakie powinien zdobyć manager IT.

Od lutego 2020 można otrzymać certyfikaty ze wszystkich modułów z poziomu ITIL 4 Managing Professional (ITIL MP). Osoby z odpowiednim doświadczeniem, posiadające certyfikację na najwyższych poziomach ITIL v3 mają ułatwione zadanie.

Co to jest ITIL 4 Managing Professional Transition?

ITIL 4 Managing Professional Transition to szkolenie typu bridge, które ułatwia przejście na wyższy poziom kompetencji. Został opracowany z myślą o osobach, które posiadają 17 lub więcej punktów w systemie ITIL v3 i chcą uzyskać certyfikat ITIL Managing Professional (ITIL MP).

Po trwającym 5 lub 3 dni (w wersji blended) szkoleniu i jednym egzaminie uzyskują potwierdzone kompetencje w zakresie współtworzenia wartości dla klientów z wykorzystaniem produktów i usług IT.

...

Chcesz dowiedzieć się więcej? Pobierz cały artykuł w formie pdf →

 


Przeczytaj także:Kategorie: ITIL

Nie zapomnij udostępnić tego postu

Wiedza i inspiracje prosto na Twój mail

Zostaw swój email, a będziemy regularnie informować Cię o nowych artykułach.

Spis treści