Wróć do wszystkich wpisów

4 min czytania

Łączymy Conlea i Let's Manage IT

Conlea

Post image

Conlea i Let's Manage IT łączą się w jedną markę, która będzie nosić nazwę Conlea. To krok, który pozwoli dostarczyć Wam – managerom i managerkom IT, wachlarz możliwości rozwoju. Od meet-upów i programów rozwojowych po konferencje i certyfikowane szkolenia.  

Połączenie obu marek to decyzja, który chodziła za nami już od dłuższego czasu. Teraz, kiedy ujrzała światło dziennie jesteśmy Wam winni słowo wyjaśnienia.  

Ale od początku… 

Conlea istnieje na rynku edukacyjnym od 12 lat. Na co dzień wspieramy managerów i liderów IT w budowaniu kluczowych kompetencji. Z większością z Was spotkaliśmy się na salach szkoleniowych, gdzie nasi trenerzy przygotowywali Was do egzaminów z ITIL®4, Agile®, DevOps, czy SAFe®. 

Po szkoleniach, często otrzymywaliśmy od Was pytanie „co możecie nam jeszcze zaproponować?”. Dawaliście nam do zrozumienia, że jest w Was ogromna potrzeba spotkań i wymiany doświadczeń. To spowodowało, że w 2016 powołaliśmy do życia Let's Manage IT. Początkowo była to inicjatywa Conlea, której głównym celem było integrowanie społeczności wokół rozwoju w IT. W ciągu 7 lat społeczność LMIT urosła kilkukrotnie. Dziś to grupa prawie 4 000 liderów, która regularnie spotyka się podczas wydarzeń takich jak: OPER8IT, IT Workplace of Tomorrow, ACCELER8IT, czy największym w Europie wydarzeniu dla liderów i liderek IT - IT Manager of Tomorrow. 

Połączenie Conlea i Let’s Manage IT 

Po latach budowania dwóch organizacji posiadających wyraźny wspólny mianownik, którym jest rozwój managerów i liderów IT, zdecydowaliśmy się połączyć te dwa brandy pod marką Conlea. Wszystko po to, by stworzyć jeszcze silniejszą i bardziej kompleksową organizację. To połączenie daje nam możliwość dostarczania bardziej wartościowych i zintegrowanych usług.  

Dla Was – stałych uczestników naszych wydarzeń, mamy dobrą wiadomość – wszystkie inicjatywy, które były dotychczas organizowane przez Let's Manage IT będą rozwijane. Jedyna zmiana polega na tym, że teraz to Conlea będzie ich organizatorem. 

Dlaczego Conlea? 

Wybór marki, która obejmie wszystkie wydarzenia, nie był prosty, ale konieczny. To decyzja, która była rezultatem wielu rozmów i konsultacji z ekspertami rynkowymi. Ostatecznie postanowiliśmy postawić na markę, od której wszystko się zaczęło, z dłuższym stażem, tradycją i ugruntowaną pozycją. 

Dzięki tej zmianie mamy nadzieję, że będziemy w stanie jeszcze bardziej wpłynąć na Wasz rozwój i dostarczyć Wam jeszcze wartościowsze inicjatywy wspierające Wasz rozwój zawodowy. 

Dziękujemy za Wasze zaufanie i wspólną podróż do rozwoju kompetencji liderów IT. Wspólnie jesteśmy silniejsi! 

 

Nie zapomnij udostępnić tego postu

Wiedza i inspiracje prosto na Twój mail

Zostaw swój email, a będziemy regularnie informować Cię o nowych artykułach.

Spis treści