Wróć do wszystkich wpisów

7 min czytania

Rafał Brzoska, Piotr Voelkel i Rafał Sonik na IT Manager of Tomorrow 2024

Conlea

Post image

Znamy ekspertów, którzy już w czerwcu odmienią przez wszystkie przypadki hasła: przywództwo, technologia i biznes. Podczas trzech dni na scenie IT Manager of Tomorrow wystąpi ponad 100 speakerów. Wśród ekspertów najpopularniejszej w Polsce konferencji dla Managerów IT – Rafał Brzoska, Założyciel i Prezes Zarządu InPost, Piotr Voelkel, założyciel Grupy Kapitałowej VOX, a także Rafał Sonik, polski przedsiębiorca, zwycięzca rajdu Dakar.

Trzech wielkich liderów biznesu w Gdyni

W tym roku podczas IT Manager of Tomorrow będziemy mieli okazję spotkać i posłuchać trzech niesamowicie inspirujących liderów biznesu. Poznać historie ich sukcesów, ale też poniesione po drodze porażki. Konferencję rozpoczniemy od wystąpienia Piotra Voelkela, lidera i przedsiębiorcy, założyciela Grupy Kapitałowej VOX (posiadającej m.in. ponad 120 salonów meblowych w Polsce i kilkadziesiąt za granicą) oraz współzałożyciela Uniwersytetu SWPS. Drugiego dnia wystąpi Rafał Brzoska, założyciel i prezes InPost. Będzie to bardzo wyraźny akcent perspektywy biznesowej lidera, który zbudował firmę będącą numer jeden na rynku, w głównej mierze opierając się na przewadze technologicznej. Na scenie ITMT pojawi się również Rafał Sonik – polski przedsiębiorca, ale również zwycięzca rajdu Dakar, dziewięciokrotny zdobywca Pucharu Świata FIM, pięciokrotny mistrz Polski w rajdach enduro.

Sztuczna inteligencja na scenie ITMT

Uczestnicy IT Manager of Tomorrow 2024 będą mogli odwiedzić 4 sceny, na których pojawi się ponad setka ekspertów z całego świata. Poruszane będą tematy ściśle związane z zarządzaniem, budowaniem silnych zespołów i liderstwem w czasach niepewności. Nie zabraknie też rozmów o zdrowiu psychicznym i wsparciu pracowników. I wreszcie, jeden z gorętszych tematów roku – rewolucja związana ze sztuczną inteligencją – pojawi się na niemal wszystkich scenach wydarzenia. 

–  Istotne jest dla nas, by spojrzeć na AI z perspektywy badań, teorii i nauki, stąd obecność w agendzieWłodzisława Ducha, naukowca, profesora nauk fizycznych, specjalisty w dziedzinie sztucznej inteligencji mówi Krzysztof Kozakiewicz, CEO Conlea, organizator konferencji. Zależy nam również, aby przedstawić uczestnikom aspekt praktycznych, dojrzałych implementacji AI w środowisku biznesowym. Zadba o to Karolina Mitraszewska – COO w NestBank, która zaprezentuje w jaki sposób bank wykorzystuje technologie AI zarówno w procesach wewnętrznych, ale też w produktach dostępnych dla klientówdodaje

IMG 412

Głos z poziomu CIO/CTO 

Nie zabraknie również perspektywy osób, które stoją na czele technologii w dużych, globalnych organizacjach. W tym roku agendę konferencji wzbogacą m.in. Andrzej Grochowalski CIO, Board Member (Leroy Merlin), Maciej Ziemiański CIO (Volkswagen Group France) czy Robert Futere, CIO – Vice President Corporate IT (Schunk Group).

Wystąpienie, którego nie można przegapić to speech Aleca Joannou, który jest globalnym CIO w ABB – ogromnej organizacji, zatrudniającej szacunkowo ponad 110 000. Alec Joannou jest również laureatem nagrody #CIOAWARD w Republice Południowej Afryki. Ważnym punktem agendy będzie również wywiad z Davidem Roberts’em, pełniącym obecnie rolę lidera technologii i produktu (CTPO) w Allegro. Wcześniej związanego z Zalando i Amazon. 
 
ITMT to jedyna w swoim rodzaju okazja, aby porozmawiać z tak wysoko postawionymi osobami nie tylko o ich obecnych wyzwaniach, ale także o ich drodze rozwoju, wartościach, którymi się kierowali, czy kompetencjach, które zdecydowali się rozwijać dodaje Krzysztof Kozakiewicz, CEO Conlea, organizator konferencji.

Konferencję IT Manager of Tomorrow wyróżnia mnogość formatów, którymi wypełniona jest agenda. Uczestnicy będą mogli wziąć udział w kilkugodzinnych warsztatach. Do wyboru kilkanaście tematów z obszarów zarządzania i nie tylko. Przygotowano również prezentacje w formule Case Study i Solution Study. Każdy będzie mógł również wziąć udział w interaktywnych sesjach, które pozwolą nawiązać kontakt z innymi uczestnikami. W tym roku program wypełni się również rozmowami w formule Fireside Chat. 

Kontynuujemy format IT Leaders in the Ring 

IMG 556 (1)

Uczestnicy zeszłorocznej debaty IT Leaders in the ring. Od lewej: moderujący debatę Krzysztof Kozakiewicz @ Conlea, Marcin Mazurek @ Allegro, Jaromir Pelczarski @ Alior Bank SA. 

Tegoroczna edycja IT Manager of Tomorrow nie mogłaby się odbyć bez formatu, który w zeszłym roku zadebiutował na scenie ITMT, a od razu wywołał ogromne zainteresowanie. Debata IT Leaders in the Ring powraca. Do przysłowiowego ringu staną Krzysztof Dąbrowski, COO (mBank), Bożena Leśniewska, EVP/Chief Enterprise Officer (Orange Polska) oraz Robert Pławiak CDIO/CTO  (Polpharma). Gospodarzem tej debaty będzie Dariusz Piotrowski, VP Sales, General Manager Poland (Dell Technologies), uzbrojony w serie wnikliwych pytań

Czym jest format IT Leaders in the Ring? 

Liderzy stojący na czele działów technologii w dużych organizacjach mają 12 minut na zderzenie wyzwań współczesnego świata IT na scenie konferencji. Następnie zasiadają do wspólnej dyskusji i zderzają swoje perspektywy na oczach widzów. 

Konferencja odbędzie się w dniach 17-20 czerwca 2024 roku w Teatrze im. Marii Baduszkowej w Gdyni. Więcej informacji na www.itmtconf.com

ITMT

Nie zapomnij udostępnić tego postu

Wiedza i inspiracje prosto na Twój mail

Zostaw swój email, a będziemy regularnie informować Cię o nowych artykułach.

Spis treści