Wróć do wszystkich wpisów

4 min czytania

Poznaj kurs ITIL®4 Specialist: Acquiring & Managing Cloud Services

Conlea

Post image

Stosowanie usług chmurowych w polskich firmach z roku na rok nabiera tempa. Według danych Business Insider, usługi chmurowe rosną w tempie nawet 30% rocznie, a wykorzystanie chmury powoli staje się naturalnym etapem rozwoju każdego biznesu. Wymaga to od pracowników rozwijania pewnych kompetencji, dlatego bazę szkoleń IT Conlea uzupełniliśmy o ITIL 4 Specialist: Acquiring & Managing Cloud Services.

Stosowanie usług chmurowych w polskich firmach z roku na rok nabiera tempa. Według danych Business Insider, usługi chmurowe rosną w tempie nawet 30% rocznie, a wykorzystanie chmury powoli staje się naturalnym etapem rozwoju każdego biznesu. Wymaga to od pracowników rozwijania pewnych kompetencji, dlatego bazę szkoleń IT Conlea uzupełniliśmy o ITIL 4 Specialist: Acquiring & Managing Cloud Services.

Certyfikacja ITIL 4 Specialist: Acquiring & Managing Cloud Services

ITIL 4 Specialist: Acquiring & Managing Cloud Services to szkolenie IT z certyfikatem, które ma na celu kompleksowe zapoznanie uczestników z koncepcją „cloud services user journey”, która łączy w sobie kluczowe zasady ITIL w odniesieniu do usług chmurowych – zasady przewodnie i cały łańcuch wartości usług. Szkolenie daje praktyczną wiedzę na temat tego, jak technologie oparte na rozwiązaniach chmurowych wspierają szerszą strategię i funkcje biznesowe, niezależnie od sektora czy branży. Podczas szkolenia dowiesz się, jakie korzyści może przynieść firmie chmura i nauczysz się, jak korzystać z jej możliwości, aby zapewnić maksymalną efektywność realizacji korzyści w całym cyklu życia usługi. Szkolenie ITIL Foundation nauczy Cię również, jak przeprowadzić kompleksową ocenę dostępnych rozwiązań chmurowych oraz jak optymalizować te rozwiązania już po ich wdrożeniu.

Sprawdź cenę szkolenia ITIL i dowiedz się więcej o egzaminie ITIL 4.


ITIL4 Guiding Principles

Kto może skorzystać na szkoleniu ITIL 4?

ITIL 4 Specialist: Acquiring & Managing Cloud Services z egzaminem ITIL 4 to szkolenie kierowane do osób, które chcą nauczyć się analizować dostępne rozwiązania chmurowe i wynikające z nich potencjalne korzyści. Zaprojektowane jest ono dla architektów zajmujących się rozwiązaniami chmurowymi, menedżerów ds. zakupów, menedżerów produktu, a także osób chcących rozwijać swoją wiedzę w zakresie zarządzania usługami zgodnie z zasadami ITIL 4. Dowiedz się więcej o tym, jak wygląda cała ścieżka certyfikacji ITIL 4. Na uczestnictwie w szkoleniu zyska każdy, kto chce nauczyć się skutecznie wyszukiwać niezawodne i bezpieczne rozwiązania chmurowe, a następnie wdrażać je w swojej organizacji.

Certyfikacja ITIL 4 w Conlea

Jeśli chcesz rozwijać się, korzystając z profesjonalnej wiedzy doświadczonych ekspertów, szkolenia z certyfikatem ITIL 4 to ogromna dawka praktycznej wiedzy, którą wykorzystasz w pracy obejmującej wdrożenie zaawansowanych usług chmurowych. Wszystkie materiały zostały przygotowane przez specjalistów i trenerów, którzy pomogą Ci przygotować się do egzaminu ITIL 4. Materiały, które otrzymasz, są w języku angielskim. Cena ITIL 4 Specialist: Acquiring & Managing Cloud Services obejmuje voucher na egzamin, na który możesz zapisać się w wybranym przez siebie terminie.

Masz pytania dotyczące szkoleń lub certyfikacji ITIL? Skontaktuj się z nami – chętnie pomożemy! Szkolenia w Conlea to praktyczna wiedza, dzięki której zyskasz nowe kompetencje i międzynarodowy certyfikat uznawany na całym świecie!

Oferta szkoleniowa ITIL w Conlea

Przeczytaj także:

Czym jest ITIL? Wszystko o zarządzaniu usługami IT - ITIL jest najpopularniejszym na świecie zbiorem praktyk do zarządzania usługami IT.  Najnowsza aktualizacja ITIL 4 zawiera w sobie zalety poprzednich wersji, jednocześnie odpowiadając na wyzwania związane z rewolucją cyfrową. Miliony specjalistów IT na całym świecie rozwijają swoją karierę dzięki systemowi certyfikacji ITIL.

Kategorie: ITIL

Nie zapomnij udostępnić tego postu

Wiedza i inspiracje prosto na Twój mail

Zostaw swój email, a będziemy regularnie informować Cię o nowych artykułach.

Spis treści