Wróć do wszystkich wpisów

4 min czytania

Liderzy IT wesprą swoich młodych następców

Conlea

Post image

W dniach 17-20 czerwca w Gdyni spotkają się liderzy branży IT podczas konferencji IT Manager of Tomorrow. Jak co roku wydarzeniu towarzyszyć będzie aukcja charytatywna. Tym razem na rzecz Brzoska Foundation. Swoją cegiełkę dla rozwoju i edukacji stypendystów przekazali Allegro, Euvic, BMW oraz organizator – firma Conlea. W ubiegłym roku podczas aukcji zebrano blisko 80 tysięcy złotych.  

Inspirowanie i wsparcie liderów to misja naszej organizacji mówi Krzysztof Kozakiewicz, CEO @ Conlea, organizatora konferencji IT Manager of Tomorrow. Skupiamy się na wyzwaniach obecnych managerów, ale z coraz większą uwagą przyglądamy się młodym, którzy dopiero rozpoczynają swoją ścieżkę rozwoju. Za parę lat to właśnie oni będą stawiać pierwsze kroki na rynku pracy. Już na tym etapie możemy wesprzeć ich edukację i rozwój, pomóc w rozwijaniu talentów i umożliwić dostęp do najlepszych mentorów. Dlatego jednym z głównych punktów programu konferencji będzie gala konkursu IT Manager of Tomorrow Awards oraz towarzysząca jej aukcja charytatywna. Cały dochód z licytacji zostanie przekazany na rozwój utalentowanych i ambitnych młodych ludzi, których wspiera Brzoska Foundationdodaje.  

IMG 656 (2)

Licytacji zostaną poddane przedmioty oraz unikalne doświadczenia. Do akcji chętnie przyłączyli się partnerzy konferencji IT Manager of Tomorrow oraz eksperci branży. Marcin Mazurek, VP of Technology zaprosi na wspólny dzień w siedzibie Allegro w Pradze. Wojciech Wolny (President @ Euvic) zapewni niezapomniane emocje na torze wyścigowym, a firma BMW zaprosi na szkolenie z elementami jazdy sportowej.  

Idea wspierania młodych jest bliska całej branży IT, a dzięki współpracy z Brzoska Foundation cała społeczność Conlea, może stać się częścią tej inicjatywy – mówi Krzysztof Kozakiewicz. Dla mnie osobiście to również istotna kwestia, dlatego bardzo się cieszę, że mogłem dołączyć do grona Rady Mentorskiej Fundacji Rafała Brzoski. To ogromny zaszczyt móc przekazać tym młodym ludziom doświadczenie, które udało mi się zdobyć przez lata pracy zawodowejmówi Krzysztof Kozakiewicz.  

Żywym dowodem na to jak młodzi ludzie efektywnie wykorzystują wsparcie Fundacji, są historie stypendystów. O doświadczeniu zdobytym na stażu w NASA, na konferencji IT Manager of Tomorrow opowie Julia Stankiewicz. Gościem wydarzenia będzie również stypendysta – Maciej Szymczyk, który chce zajmować się innowacyjnym biznesem, a już teraz może pochwalić się stworzeniem programu do diagnozy złośliwości nowotworu piersi. Młodzi wystąpią w inspirującej rozmowie z Marcinem Prokopem.  

Aukcja Charytatywna na Rzecz DKMS 2023  

To nie pierwsza akcja zainicjowana przez Conlea. Podczas finału konkursu IT Manager of Tomorrow Awards 2023 odbyła się aukcja charytatywna, na której zebrano imponującą kwotę 77 600 zł na rzecz DKMS. Inicjatorem akcji był Krzysztof Kozakiewicz, CEO firmy Conlea, który nie tylko jest faktycznym dawcą, ale także aktywnie wspiera Fundację DKMS i inspiruje innych do pomagania. W ubiegłym roku licytację wsparły m.in. Olivia Centre, Allegro, Rafał Sonik, Bawaria Motors Gdańsk, Hotel Mercure Gdynia i inni.   

IMG 654

Nie zapomnij udostępnić tego postu

Wiedza i inspiracje prosto na Twój mail

Zostaw swój email, a będziemy regularnie informować Cię o nowych artykułach.

Spis treści