Wróć do wszystkich wpisów

7 min czytania

Poznaliśmy finalistów ITMT Awards 2024

Conlea

Post image

Wielka przygoda uczestników konkursu powoli dobiera końca. Przed nimi już tylko wielki finał na scenie gdyńskiego Teatru Muzycznego. Ostatnie dwa miesiące poświęcili na przygotowania. Wspólnie z mentorem pracowali nad tym, aby odpowiednio opakować, przyjąć właściwą narrację i opowiedzieć o transformacji, którą przeprowadzili w swoich firmach. Wystąpienie musi podkreślać technologiczny charakter projektu, wartość biznesową i innowacyjność. Dodatkowo, oceniana jest sztuka prezentacji. Szkolenie z tego zakresu finaliści odbyli pod okiem Łukasza Ciocha. 

Jakie aspekty transformacji oceni jury?

  • Technologiczny charakter
  • Wartość dla biznesu
  • Czy transformacja wprowadziła trwałą zmianę w organizacji
  • Rewolucyjność i innowacyjność w kontekście danej organizacji
    i branży

TOP 10 konkursu IT Manager of Tommorrow Awards

Tytuły przyznawane zwycięzcom

Oprócz głównego tytułu – IT Manager of Tomorrow 2024, wyłonieni zostaną zwycięzcy w poszczególnych kategoriach: Business Leader, Technology Leader, People Leader, Rising Star. Swojego faworyta wybierze również publiczność zasiadająca w teatrze. Nagrodą główną jest udział w konferencji DevOps Enterprise Summit w Las Vegas. Pozostali laureaci otrzymają m.in. możliwość udziału w 4-miesięcznym programie leadershipowym – IT Manager of Tomorrow Academy. 

Czym jest konkurs IT Manager of Tomorrow?

IMG 230 (1)Kamil Orlowski na scenie ITMT Awards 2023. Laureat tytułu Technology Leader.
 

Od 2018 roku Conlea, powołuje niezależne jury, składające się z cenionych w branży liderów IT. Ich zadaniem jest wybór najlepszej transformacji, która ma element technologiczny, dostarczyła realną wartość biznesową, wprowadziła trwałą zmianę organizacyjną, a dodatkowo jest rewolucyjna i innowacyjna w kontekście danej organizacji. Konkurs składa się z 3 etapów. Pierwszy z nich to zgłoszenie case study poprzez wypełnienie formularza na stronie. Spośród wszystkich zgłoszeń wybieranych jest 25 najlepszych transformacji. Drugi etap to prezentacje online przed członkami jury. Na podstawie spotkań video, liderzy wybierają finałową dziesiątkę. 

Przeczytaj także: Rozpoczynają się igrzyska dla Managerów IT

Jury konkursu IT Manager of Tomorrow 2024

Zrzut ekranu 2024-05-29 o 13.50.47

Zrzut ekranu 2024-05-29 o 13.50.55

Zrzut ekranu 2024-05-29 o 13.51.02

Zrzut ekranu 2024-05-29 o 13.51.17

Zrzut ekranu 2024-05-29 o 13.51.10

Zrzut ekranu 2024-05-29 o 13.51.26

 

IT Manager of Tomorrow Awards 2023

Zobacz finałowe wystąpienie zwycięzcy poprzedniej edycji IT Manager of Tomorrow – Łukasza Niedzwiedzkiego. Więcej o drodze Łukasza do tytułu Managera roku dowiesz się z artykułu: Trójwymiarowy model sukcesu według Łukasza Niedzwiedzkiego

 

Nie zapomnij udostępnić tego postu

Wiedza i inspiracje prosto na Twój mail

Zostaw swój email, a będziemy regularnie informować Cię o nowych artykułach.

Spis treści