Wróć do wszystkich wpisów

6 min czytania

Rozpoczynają się igrzyska dla Managerów IT

Conlea

Post image

Do 27 marca 2024 roku trwa rekrutacja do IT Manager of Tomorrow Awards 2024. To jedyny w skali kraju konkurs dla managerów IT, odpowiedzialnych za transformacje w swoich firmach. Chcesz rozwijać swoją markę osobistą i wejść na wyższy poziom kariery? Zgłoś swój udział i dołącz do najaktywniejszej społeczności managerów IT w Polsce.

Koordynacja wielu projektów na raz, utrzymywanie stałej dynamiki realizacji projektów, godzenie celów biznesowych z komfortem i dobrym samopoczuciem zespołu – to tylko kilka z długiej listy obowiązków Managera IT. Mistrzowie organizacji z reguły dobrze znani i cenieni są wewnątrz firm. Konkurs IT Manager of Tomorrow Awards to dobra okazja, aby podzielić się sukcesem z innymi i dać sobie szansę na rozwój kariery. 

Jeśli w to co robisz wkładasz 100% siebie i widzisz, że przynosi to świetne efekty – pokaż to światu. Tymi słowami jeden z moich liderów zainspirował mnie do udziału w najlepszym konkursie dla managerów IT w Europie. Warto – dla ciebie (jako lidera zmian), dla twojego zespołu (który cię niesie i który niesiesz ty) i dla super doświadczenia jakie ta konferencja i konkurs dają!

Łukasz Niedzwiedzki
DevOps & Cloud Practice Director EU & LATAM
zwycięzca 6. edycji konkursu

Czym jest konkurs IT Manager of Tomorrow?

IMG 230 (1)Kamil Orlowski na scenie ITMT Awards 2023. Laureat tytułu Technology Leader.
 

Od 2018 roku Conlea, powołuje niezależne jury, składające się z cenionych w branży liderów IT. Ich zadaniem jest wybór najlepszej transformacji, która ma element technologiczny, dostarczyła realną wartość biznesową, wprowadziła trwałą zmianę organizacyjną, a dodatkowo jest rewolucyjna i innowacyjna w kontekście danej organizacji. Konkurs składa się z 3 etapów. Pierwszy z nich to zgłoszenie case study poprzez wypełnienie formularza na stronie. Spośród wszystkich zgłoszeń wybieranych jest 25 najlepszych transformacji. Drugi etap to prezentacje online przed członkami jury. Na podstawie spotkań video, liderzy wybierają finałową dziesiątkę. 

TOP 10 konkursu IT Manager of Tomorrow Awards

Od tego momentu rozpoczyna się prawdziwa przygoda. Każdemu z finalistów przydzielany jest mentor, którego zadaniem jest merytoryczne przygotowanie managera do występu podczas IT Manager of Tomorrow Pitch Contest, który odbywa się na scenie gdyńskiego Teatru Muzycznego. Z kolei organizatorzy zapewniają finalistom udział w szkoleniach ze sztuki prezentacji i wystąpień publicznych. To czas, w którym manager zderza swój projekt z opinią ekspertów, wypracowuje najlepsze wystąpienie i poprawia umiejętności prezentacyjne. 

Jeśli decydujesz się wyjść daleko poza swoją strefę komfortu, ważne aby zrobić to z profesjonalistami. Organizatorzy ITMT Awards dali nam nie tylko niepowtarzalną okazję wystąpienia na największej scenie w Polsce, ale przede wszystkim zapewnili najwyższej klasy szkolenia oraz wsparcie doświadczonych mentorów. Wraz z całą dziesiątką finalistów przeżyłem niezwykłą przygodę. Zbudowałem mnóstwo wartościowych relacji i nabrałem pewności siebie. Tytuł Technology leader to też wielkie wyróżnienie dla wszystkich ludzi, z którymi na co dzień buduję platformę chmurową. 

Kamil Orłowski
Manager w Ocado Technology
laureat tytułu Technology Leader 6. edycji konkursu

Wielki finał na scenie konferencji IT Manager of Tomorrow

Conlea - Baner - Mail-2

Zwieńczeniem dwumiesięcznych przygotowań jest 5-minutowa prezentacja, która odbywa się pierwszego dnia największej konferencji dla managerów IT w Polsce – IT Manager of Tomorrow. Dziesiątka finalistów przedstawia projekt nad którym pracowała przez 2 miesiące i poddaje go ocenie jury oraz liczącej 1000 osób publiczności. Nagrody przyznawane są w pięciu kategoriach: Business Leader, Technology Leader, People Leader, Rising Star oraz uznanie publiczności. Nagroda główna, czyli tytuł IT Manager of Tomorrow to udział w konferencji DevOps Enterprise Summit w Las Vegas. Pozostali laureaci otrzymują m.in. bilet na konferencję Web Summit w Lizbonie.

IMG 686 (1)Diana Appelt @Żabka, odbierająca nagrodę publiczności
Do udziału w ITMT Awards skłoniły mnie pozytywne i bardzo energetyczne opinie uczestników poprzednich edycji. Wyzwanie, rozwój osobisty, wymiana wiedzy, relacje i 800% wzrostu ruchu na LinkedIn – to zaledwie namiastka tego, co zyskujesz. Niezależnie od tego, czy budujesz markę osobistą, szukasz kontaktów, chcesz zmieniać pracę albo po prostu pragniesz się sprawdzić, warto wziąć udział ITMT Awards dla atmosfery, jury i publiczności. 
Marcin Springer
Senior Manager w Allegro
People Leader oraz laureat nagrody publiczności w ITMT Awards 2022

Rekrutacja do 7. edycji IT Manager of Tomorrow Awards trwa do 27 marca 2024 roku.

ITMT Awards

 

Nie zapomnij udostępnić tego postu

Wiedza i inspiracje prosto na Twój mail

Zostaw swój email, a będziemy regularnie informować Cię o nowych artykułach.

Spis treści