Wróć do wszystkich wpisów

5 min czytania

Zrównoważony rozwój w cyfrowym świecie

Conlea

Post image

W niemal wszystkich branżach możemy dziś zauważyć podejście wspierające zrównoważony rozwój – również IT oraz szeroko rozumiane usługi cyfrowe pełnią ważną rolę w odniesieniu do środowiska naturalnego. Przyjęcie odpowiedniego sposobu myślenia, które wpływa na biznes na poziomie całej organizacji, to kompetencja, którą warto rozwijać. Z myślą o osobach, które chcą się w tym kierunku doskonalić, powstało nowe szkolenie certyfikujące ITIL 4 Specialist: Sustainability in Digital & IT.

O szkoleniu ITIL 4 Specialist: Sustainability in Digital & IT

Z ubiegłorocznego raportu firmy Autodesk wynika, że ponad 92% polskich firm przemysłowych, budowlanych i architektonicznych uważa zrównoważony rozwój za niezwykle ważną część strategii organizacyjnej. Temat ten dotyczy jednak również firm usługowych, w których podany trend także będzie się dynamicznie rozwijał. Aby się na to przygotować, warto już dziś poznać możliwości zrównoważonego rozwoju, które należy budować, aby skutecznie sprostać przyszłym wyzwaniom. Szkolenie z egzaminem ITIL 4 Specialist: Sustainability in Digital & IT to propozycja dla osób, które chcą rozwijać swoją wiedzę z zakresu taktyk i operacji cyfrowych i IT, skupiając się jednocześnie na praktykach i zasadach ITIL.

→ Poznaj ITIL 4 Guiding Principles ←  Zapisz się na serię 7. bezpłatnych filmów wideo.

Podczas szkolenia z certyfikacją ITIL 4 zrozumiesz, w jaki sposób używać zasad ITIL, aby dostarczyć jak największą wartość dodaną usług cyfrowych w zakresie zrównoważonego rozwoju; dowiesz się też, czym tak naprawdę jest zrównoważony rozwój. Szkolenie IT online umożliwi Ci poznanie niestabilnych, niepewnych, złożonych i niejednoznacznych wyzwań rynkowych (znanych jako VUCA), a przy tym nauczysz się, jak tworzyć skuteczne strategie reagowania na nie. Ponadto po zdaniu egzaminu ITIL 4 będziesz miał kompetencje niezbędne do wdrażania strategii zrównoważonego rozwoju w kluczowych obszarach biznesowych i będziesz w stanie włączyć zrównoważone produkty i usługi cyfrowe. Nasi eksperci ITIL Foundation przeprowadzą Cię przez wszystkie kroki wymagane do wdrożenia strategii zrównoważonego rozwoju i pokażą Ci, jak mierzyć ich sukces.

Dowiedz się, dlaczego jeszcze warto zdobyć certyfikat ITIL.

Certyfikacja ITIL 4 – dla kogo?

Szacuje się, że inwestycje w nowe technologie i zrównoważony rozwój mogą przyczynić się do stworzenia prawie sześciu milionów nowych miejsc pracy w Europie do 2030 roku. Dlatego szkolenia IT z egzaminami certyfikującymi ITIL 4 są szczególnie przydatne dla osób, które wiążą swoją przyszłość z rozwojem usług IT: menedżerom produktu, strategom, designerom produktów cyfrowych, a także menedżerom ITSM na różnych szczeblach. Materiały zostały przygotowane według zasad ITIL przez doświadczonych trenerów, których zadaniem jest solidne przygotowanie uczestników do egzaminu ITIL 4.

Szkolenia IT z certyfikatem to doskonały sposób na poszerzenie kompetencji pracowników i jednocześnie podniesienie efektywności zespołu IT. Jeśli chcesz poznać inne szkolenia ITIL 4, zapraszamy do zapoznania się z katalogiem szkoleń: kliknij, aby zobaczyć wszystkie szkolenia ITIL 4.

Oferta szkoleniowa ITIL w Conlea


Przeczytaj także:


 

Kategorie: ITIL

Nie zapomnij udostępnić tego postu

Wiedza i inspiracje prosto na Twój mail

Zostaw swój email, a będziemy regularnie informować Cię o nowych artykułach.

Spis treści